Haber

Kobra Murat kimdir? Kobra Murat nerelidir? Kobra Murat’ın eşi kimdir? Kobra Murat peruksuz!

Roman müziğinin sevilen sanatçılarından biri olan Kobra Murat lakaplı Murat Divandis, Caner Toygar’ın YouTube’da yayınlanan programında soruları yanıtladı. Kobra Murat’ın programda yaptığı açıklamalar gündem oldu. Ünlü şarkıcının yaptığı açıklamaların ardından hayatı merak konusu oldu. Kullanıcılar, Kobra Murat’ın hayatını araştırmaya başladı. Pekala, Kobra Murat kimdir? Kobra Murat nerelidir? Kobra Murat’ın eşi kimdir? Kobra Murat peruksuz! Detaylar burada…

KOBRA MURAT KİMDİR?

Kobra Murat ismini kullanan Murat Divandis, İstanbul Balat’ta yaşıyor ve asıl mesleği terzilik. Romanlar Prensi olarak bilinen Kobra Murat, 26 yıl önce konfeksiyonda tanıştığı Emine ile evlenmiş, evli ve 3 çocuk babasıdır. Oğulları Doğuş ve Yiğithan’dan sonra kesinlikle bir kızları olsun istiyorlardı. Altı yıl sonra dileği gerçek oldu, 30 Temmuz 2007’de Sergül dünyaya geldi. Hem sosyal medyada hem de televizyon ekranlarında yaptığı şovlarla adından söz ettiren Kobra Murat’ın Roman Show adlı bir albümü var. Kobra Murat Kalite ve Antalya Gayda bölümleri oldukça ünlüdür.

PERUKSUZ KOBRA MURAT!

Romanların prensi lakaplı müzisyen Kobra Murat, bir dönem Lerzan’la Çok Memnun programında eşine şiir okurken başındaki peruğu çıkararak izleyenleri şaşırttı.

meram-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu