Teknoloji

Amouranth Twitch’ten Yasaklandı!

Gerçek adı Kaitlyn Siragusa’dır. amourant Twitch’in en ünlü yayıncılarından biri. Öyle ki 2016 yılından beri platformda yer alan yayıncının 6.3 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Amouranth, milyonlarca kazandığı OnlyFans’ta oldukça popüler olmasıyla da tanınır.

Bugün ünlü yayıncı hakkında değerli bir gelişme yaşandı. Amouranth, Twitch’ten uzun bir aradan sonra bir kez daha yasaklandı. 29 yaşındaki yayıncı daha önce Twitch kurallarını ihlal etmekle suçlanmıştı. beş kez geçici yasaktı. Son olarak, eğer 2021yasaklandı

Amouranth’ın neden yasaklandığına dair bilgi yok

Amouranth’ın hesabına giriş yapıldığında, “ Bu kanal Twitch Topluluğunun ve Politikalarının veya Hizmet Şartlarının ihlalinedeniyle geçici olarak hizmet dışı metin görüntülenir. Bu da ünlü yayıncının kalıcı olarak banlandığını ortaya koyuyor.

Nedeni hakkında kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte bu kararın müstehcen şeyler nedeniyle alınmış olma ihtimali bulunuyor. Öte yandan başka bir yayıncıyı dövüşmek için ringe davet ettiği için yasağın gelmiş olabileceğine dair söylentiler var. Fiziksel zarar ve tehdit gibi şeylerin Twitch kurallarında yasaklanabileceği söyleniyor.

Ünlü yayıncı geçtiğimiz aylarda 18+ yayın yapma tehdidi aldığını söyleyerek gündeme gelmişti. Çarpıcı ifadelerinde eşinin kendisini tehdit ettiğini söyledi. Daha sonra mümin olduğunu beyan etti.

haber-karakoyunlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu