Haber

Yalıçapkını’nda sakinleştirici bir hata! Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu

Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nu bir araya getiren OGM Pictures imzalı Kingfisher projesinde yapılan çekim hatası sosyal medyanın gündeminde geniş yer buldu. Alptekin Bozkurt’un yönetmenliğinde çekilen Yalıçapkını yapımında Ferit ve Orhan’ın sahnesinin çekimleri sırasında bir kişi seyircilerin radarına takıldı.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in yazdığı Yalıçapkını’nda; Orhan ve Ferit tartışırken, Ferit öfkesine hakim olamayınca Orhan sert bir hamle yapar.

Daha fazla tahammül edemeyen Orhan Ferit. ‘Kapa çeneni’ der ve hızına tokat atar. Bu olay yaşanırken dizide görev alan set ekibinden bir ismin kareye girmesi de gözden kaçmadı.

Kingfisher dizisindeki bu sahne sosyal medya platformu üzerinden kullanıcılar tarafından paylaşıldı; ‘Sosyal medyada hayranlarınıza beğeni atacağınıza işinize odaklanın’, ‘İkinci sezon için yönetmen değişikliği olabilir’, ‘Bu ne biçim sorumsuzluk’, ‘Diriliş Ertuğrul’dan sahneye konuk ağırlamışlar’ ‘yanı sıra eleştirel yorumlar.

dicleajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu