Haber

KAĞITHANE’DEKİ EVDE TEDAVİ BULUNMAYINCA TELEVİZYONU KAMERAYA ÇALAN ŞÜPHELİLER

KAĞITHANE’de hırsızlık yapmak için girdikleri evde çalacak bir şey bulamayınca 2 zanlı, oturma odasındaki televizyon ve ses sistemini çalarak yakalandı. Çalınan televizyon bulundu ve sahibine teslim edildi. Zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

28 Ocak Cumartesi günü Kağıthane, Talatpaşa Mahallesi Yurtbey Caddesi üzerinde meydana geldi. İ.Y.’nin evine giren hırsızlar, içeride para ve ziynet eşyası aradı. Evi alt üst eden zanlılar aradıklarını bulamayınca televizyonu ve ona bağlı ses sistemini alıp kaçtı. Hırsızlık Büro Amirliği’nin başlattığı soruşturmada polis, zanlıların çalıntı televizyonu taşırken güvenlik kameralarına yansıdığını tespit etti. Görüntülerde zanlıların apartmandan televizyonu taşıyarak indirdikleri görüldü.

İKİ ŞÜPHELİ TUTUKLAMA

Polis, yaptığı çalışmada kimliklerini belirledikleri zanlılar İsmail Y.(27) ve Halil Y.’yi(36) gözaltına aldı. Hırsızlardan İsmail Y.’nin 17, Halil Y.’nin ise 10 hata kaydı olduğu belirlendi. Zanlıların saklandıkları evde yapılan aramada çalınan televizyon bulunarak sahibine teslim edildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Metris cezaevine gönderildi.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu